MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 7652424
nr 765 2424
Garderobsskåp
20-tal, längd: 111, djup: 55, höjd: 167
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 juni 2012
kl 17:45:22
18/6 13:18:23
18/6 14:23:06
300 kr